ЗАХИРАЛ, СУРГАЛТЫН МЕНЕЖЕРҮҮДИЙН АНХААРАЛД
ОГНОО : 2017/05/15 УНШСАН: 5183

ЗАХИРАЛ, СУРГАЛТЫН МЕНЕЖЕРҮҮДИЙН АНХААРАЛД

  1. НБГ-аас анги дэвших шалгалтын материалыг www.edub.edu.mn сайтад байршуулна.
  2. Нууцлалын гэрээ байгуулсан менежерүүд өөрийн дугаараар 99299680, 99003650 дугаарт холбогдож, нууц кодоор сэдвийг хүлээн авч, шалгалтыг зохион байгуулах зөвлөмжийн дагуу зохион байгуулна.
  3. Анги дэвших шалгалтын анализ, дүнг дараах хаягаар мэргэжилтнүүдэд илгээхдээ файлын нэрийг сургуулийн дугаараар бичих хэрэгтэй.

БОДЛОГО ЗОХИЦУУЛАЛТЫН ХЭЛТЭС – 70113032

1

Т.Сараннэмэх

Багшийн хөгжил, насан туршийн боловсрол хариуцсан мэргэжилтэн

99070905

sarannemekh@edub.edu.mn

2

Н.Болдбаатар

Сургалтын стандарт, агуулга арга зүй хариуцсан мэргэжилтэн

94016262

boldbaatar@edub.edu.mn

3

Б.Оюунбилиг

Сургуулийн менежмент, удирдлагын хөгжлийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

99254548

Oyunbilig@edub.edu.mn

4

Т.Олоннэмэх

Үндэсний болон дэд хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн

93070087
88119765

Olonnemekh@edub.edu.mn

5

А. Гантулга

Хүүхдийн бие бялдар, спорт хариуцсан мэргэжилтэн

99182904

Gantulga@edub.edu.mn

6

Г. Амарсанаа

Технологи, тусгай хэрэгцээт боловсрол хариуцсан мэргэжилтэн

99185578
96677432

Amarsanaa@edub.edu.mn

7

Л.Уртнасан

Бага боловсрол хариуцсан мэргэжилтэн

99164460
93070060

Urtnasan@edub.edu.mn

8

Б.Пүрэвжал

Цахим сургалт, мэдээллийн технологийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

99299680

Purevjal@edub.edu.mn

9

Р. Өлзийхүү

Нийгмийн ажил, хүүхдийн хөгжил хариуцсан мэргэжилтэн

95131520

ulziikhuu@edub.edu.mn

10

Ж.Батбилэг

“Эко” боловсрол, сурах бичиг хариуцсан мэргэжилтэн

99049512, 96681122

batbileg@edub.edu.mn


4. Анги дэвших шалгалтын сургуулийн нэгдсэн дүнг jargalantuul@edub.edu.mn хаягаар ирүүлнэ үү.

 

                                         БОДЛОГО ЗОХИЦУУЛАЛТЫН ХЭЛТЭС

Сэтгэгдэл
Шинэ мэдээ